KONTAKTY

www.iOBCHODIK.sk
pracovné dni od 9 do 16 hod.
tel: 0917 314 859
napíšte nám
IČO : 45 512 728
DIČ :1082563603

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vaša cena 19,69 €
Vaša cena 45,85 €

NOVINKY

arr3BiOMill kvalitné krmivá pre psov a mačky Prečo práve BioMill ? BiOMill čisto prírodné krmivo neobsahuje konzervačné látky neobsahuje... arr3BELLARA Dog Design Dom nikdy nebude domovom bez ťukotu psích labiek. Určite viete, že váš psík bude pri vás vždy,... arr3Oblečenie pre psov od fínskeho výrobcu Hurtta.Oblečenie pre psov od fínskeho výrobcu Hurtta. Ponúkame Vám veľmi kvalitné oblečenie pre psov,... arr3LUCKY REPTILELUCKY REPTILE   Filozofia firmy Lucky Reptile je jednoduchá - vyrábať a uvádzať na trh iba také... arr3DELI NATURE DELI NATURE Dlhoročné skúsenosti firmy Beyers, siahajúce do roku 1902, sú zárukou najvyššej... arr3Krmivo pre psov NatureaKrmivo pre psov Naturea Krmivo pre psov Naturea ponúka kvalitnú, vysoko nutrične hodnotnú a ...

Úvod » PSY » NB Chicken Based

PSY / NB Chicken Based

Versele-Laga Nutritional Balance Chicken Based

Zdravotný stav Vášho štvornohého miláčika veľmi závisí od toho, čím ho kŕmite. Je preto pre neho veľmi dôležité, aby ste mu vybrali to najkvalitnejšie a zároveň, aby bolo krmivo prispôsobené špecifickým potrebám Vášho psíka.

Psy sú od prírody mäsožravce, a z tohto dôvodu naše výrobky zaručujú  vysoký obsah  živočíšnych bielkovín najvyššj kvality.
Tieto vysoko kvalitné bielkoviny, záručujú dobrý zdravotný stav, optimálny rast a obnovu svalov, kostí, srsti a kože. Rad produktov NUTRITION BALANCE  CHICKEN BASED obsahujú výlučne kuracie mäso a  živočíšne bielkoviny. Na základe tohto zloženia sú veľmi výživné a tiež veľmi dobre stráviteľné. Použitím hydinových bielkovín sa značne obmedzuje riziko potravinovej alergie.

Tovar, ktorý nie je na sklade, dodávame výhradne na objednávku (dodacia lehota 14 až 21 dní).

Usporiadať podľa  
Výrobca ZjM0MjEzNj