KONTAKTY

www.iOBCHODIK.sk
pracovné dni od 9 do 16 hod.
tel: 0917 314 859
napíšte nám
IČO : 45 512 728
DIČ :1082563603

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Dog Casino, plast
Vaša cena 36,30 €
BiOMill Classic Salmon 10kg
Vaša cena 36,15 €

NOVINKY

arr3BiOMill kvalitné krmivá pre psov a mačky Prečo práve BioMill ? BiOMill čisto prírodné krmivo neobsahuje konzervačné látky neobsahuje... arr3BELLARA Dog Design Dom nikdy nebude domovom bez ťukotu psích labiek. Určite viete, že váš psík bude pri vás vždy,... arr3Oblečenie pre psov od fínskeho výrobcu Hurtta.Oblečenie pre psov od fínskeho výrobcu Hurtta. Ponúkame Vám veľmi kvalitné oblečenie pre psov,... arr3LUCKY REPTILELUCKY REPTILE   Filozofia firmy Lucky Reptile je jednoduchá - vyrábať a uvádzať na trh iba také... arr3DELI NATURE DELI NATURE Dlhoročné skúsenosti firmy Beyers, siahajúce do roku 1902, sú zárukou najvyššej... arr3Krmivo pre psov NatureaKrmivo pre psov Naturea Krmivo pre psov Naturea ponúka kvalitnú, vysoko nutrične hodnotnú a ...

Úvod » PSY » Nutritional Balance Hypo-Aller

PSY / Nutritional Balance Hypo-Aller

Versele-Laga Nutritional Balance Hypo-Allergic

Zdravotný stav Vášho štvornohého miláčika veľmi závisí od toho, čím ho kŕmite. Je preto pre neho veľmi dôležité, aby ste mu vybrali to najkvalitnejšie a zároveň, aby bolo krmivo prispôsobené špecifickým potrebám Vášho psíka. Psy sú od prírody mäsožravce, a z tohto dôvodu naše výrobky zaručujú  vysoký obsah  živočíšnych bielkovín najvyššj kvality.


Niekedy psy majú trochu citlivejší tráviaci systém, nedokážu stráviť niektoré výživové prvky rovnako alebo majú alergické reakcie na niektoré bielkoviny. Vhodný výber krmiva zohráva dôležitú úlohu pri prevencii a riešení všetkých týchto problémov. Váš pes bude stále v top stave vďaka vyváženému krmivu založenom na špeciálnych vybraných zložkách. Versele-Laga vyvinula "Sensitive" hypo-alergickú škálu krmív, najmä pre tých psov, ktoré sú o niečo citlivejšie. A rozmanitosť kvalitných krmív založených na jahňacom alebo losososovom mäse v kombinácii s ryžou a sú obohatené o prírodné zložky a Nutraceuticals, ktoré podporujú zdravie , kondíciu a imunitu Vášho psíka. Nové nutričné zloženie Hypo-Alergických krmív ponúka špeciálne upravené krmivá pre akéhokoľvek psa bez rozdielu veku, pohybu a veľkosti plemena.
Niektoré takzvané "Lamb & Rice" výrobky obsahujú mnohé ďalšie zložky, ako je kuracie, hovädzie mäso, pšenicu alebo kukuricu.
V Versele-Laga Nutritional Balance sme výlučne použili ryžu ako zdroj uhľohydrátov a jahňacieho mäsa alebo lososa ako jediný zdroj bielkovín. Kombinácia tohto bezlepkového, ľahko stráviteľného krmiva s jedným typom živočíšnych bielkovín výrazne znižuje riziko potravinovej alergie.

Tovar, ktorý nie je na sklade, dodávame výhradne na objednávku (dodacia lehota 14 až 21 dní).

Usporiadať podľa  
Výrobca 

Hypo-Allergic maxi Lamb & Rice 15 kgempty

Vaša cena 72,65 €


Njg5MGU3NT