KONTAKTY

www.iOBCHODIK.sk
pracovné dni od 9 do 16 hod.
tel: 0917 314 859
napíšte nám
IČO : 45 512 728
DIČ :1082563603

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vaša cena 81,99 €
Vaša cena 45,38 €
Vaša cena 16,90 €

NOVINKY

arr3BiOMill kvalitné krmivá pre psov a mačky Prečo práve BioMill ? BiOMill čisto prírodné krmivo neobsahuje konzervačné látky neobsahuje... arr3BELLARA Dog Design Dom nikdy nebude domovom bez ťukotu psích labiek. Určite viete, že váš psík bude pri vás vždy,... arr3Oblečenie pre psov od fínskeho výrobcu Hurtta.Oblečenie pre psov od fínskeho výrobcu Hurtta. Ponúkame Vám veľmi kvalitné oblečenie pre psov,... arr3LUCKY REPTILELUCKY REPTILE   Filozofia firmy Lucky Reptile je jednoduchá - vyrábať a uvádzať na trh iba také... arr3DELI NATURE DELI NATURE Dlhoročné skúsenosti firmy Beyers, siahajúce do roku 1902, sú zárukou najvyššej... arr3Krmivo pre psov NatureaKrmivo pre psov Naturea Krmivo pre psov Naturea ponúka kvalitnú, vysoko nutrične hodnotnú a ...


DELI NATURE

DELI NATURE

Dlhoročné skúsenosti firmy Beyers, siahajúce do roku 1902, sú zárukou najvyššej kvality krmív známych hlavne u chovateľov poštových holubov. Pod značkou Deli Nature firma vyrába krmivá pre vtáky a hlodavce. Deli Nature garantuje 100 % čistotu, zrelosť a vysokú kvalitu zrnín a semien. Vašim zvieratám poskytnú kompletnú a vyváženú potravu a udržia ich v optimálnej kondícií a zdraví.

Beyers to nie je len vysoká kvalita produktov, to je aj estetické a v neposlednom rade ekonomické chovateľské balenie!

Firma CéDé patrí vďaka 50 ročným skúsenostiam medzi najvýznamnejšie firmy zaoberajúce sa výrobou  vaječných zmesí pre všetky druhy vtáctva.

 

 

ZWVmZjM