KONTAKTY

www.iOBCHODIK.sk
pracovné dni od 9 do 16 hod.
tel: 0917 314 859
napíšte nám
IČO : 45 512 728
DIČ :1082563603

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vaša cena 138,50 €
Vaša cena 45,85 €

NOVINKY

arr3BiOMill kvalitné krmivá pre psov a mačky Prečo práve BioMill ? BiOMill čisto prírodné krmivo neobsahuje konzervačné látky neobsahuje... arr3BELLARA Dog Design Dom nikdy nebude domovom bez ťukotu psích labiek. Určite viete, že váš psík bude pri vás vždy,... arr3Oblečenie pre psov od fínskeho výrobcu Hurtta.Oblečenie pre psov od fínskeho výrobcu Hurtta. Ponúkame Vám veľmi kvalitné oblečenie pre psov,... arr3LUCKY REPTILELUCKY REPTILE   Filozofia firmy Lucky Reptile je jednoduchá - vyrábať a uvádzať na trh iba také... arr3DELI NATURE DELI NATURE Dlhoročné skúsenosti firmy Beyers, siahajúce do roku 1902, sú zárukou najvyššej... arr3Krmivo pre psov NatureaKrmivo pre psov Naturea Krmivo pre psov Naturea ponúka kvalitnú, vysoko nutrične hodnotnú a ...


LUCKY REPTILE

LUCKY REPTILE

 

Filozofia firmy Lucky Reptile je jednoduchá - vyrábať a uvádzať na trh iba také produkty, ktoré by používali sami majitelia tejto firmy, produkty, ktoré majú vysokú úžitkovú hodnotu pre chovateľov zvierat aj pre zvieratá samotné.

Výrobky značky Lucky Reptile sa neustále zdokonaľujú, prechádzajú mnohými inováciami a vylepšeniami. Ako teraz, tak aj v budúcnosti sa môžete tešiť na mnoho naozajstných noviniek. Lucky Reptile napr. uviedla na trh Bright Sun UV, absolútnu novinku v osvetľovacej technike.

Medzi ďalšie populárne výrobky značky Lucky Reptile patrí najmä terárijná technika, ako sú rôzne typy dymostrojov, rosiciach zariadení, spínacích hodín, ďalej termostaty a hygrostaty atď. Osvetľovaciu techniku, substráty, krmivá a vitamínové zmesi, veľa dekorácií do terárií a pomôcok pre prácu s plazmi, toto všetko, rovnako ako veľmi estetické terária nájdete tiež pod značkou Lucky Reptile v našom e-shope.

 

 

NzY1YzN